7 Haziran 2023 Çarşamba

16

2023 YILI 6 AYLIK REVİZE BÜTÇE


2023 YILI 6 AYLIK REVİZE BÜTÇE SAYI: 2023/04 16.01.2023 KONU: 2023 6 Aylık Revize Bütçe ve Aidat Ödeme Planı     Sayın Kat Maliki, Ada Temsilciler Kurulunun: 13 Ocak 2023 tarihindeki çoğunluklu toplantısında, kış aylarında doğalgaz tüketimimizin...


[Devamı...]


18

2022-2023 DÖNEMİ BÜTÇE ve AİDATLAR


2022-2023 DÖNEMİ BÜTÇE ve AİDATLAR SAYI : 2022/46 18.07.2022 KONU : 2022/2023 işletme Bütçesi ve aidatlar hk.     SAYIN KAT MALİKİ, Bütçemiz, Ülkemizin de içinde bulunduğu ekonomik sürecin getirdiği zor şartlarda hazırlanmış olup, sadece rutin ihtiyaçlar il...


[Devamı...]


20

Rüya Apartmanı Mebran Değişimi Yapıldı


Rüya Apartmanı Mebran Değişimi Yapıldı   Rüya Apartmanı hidrofor dairesi genleşme tankının mebran değişimi ve su basınçlarının ayarları yaptırılmıştır.   Rüya apartmanı mebran değişim fotoğrafları için burayı tıklayınız.      

12

2022-2023 SEÇİM SONUÇLARI


2022-2023 SEÇİM SONUÇLARI   2022 - 2023 Dönemi 17468 Ada seçim sonucuna göre; Başkan Metin KUTLU, Başkan Yardımcısı Murat GENCE, Sayman Hüseyin AKSOY, Üye Canan SELVİ ve Üye Şadan TAŞÇI seçilmişlerdir. Saygıyla duyurulur.  

11

ADA YÖNETİMİNE PLAKET VERİLDİ


ADA YÖNETİMİNE PLAKET VERİLDİ   17468 Ada Temsilciler Kurulu tarafından, Ada Yönetim Kurulunun yapmış olduğu hizmetler için Yönetim Kurulu Başkanımız Metin KUTLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Murat GENCE'ye özverili üstün çalışmalarından dolayı plaket verilmişt...


[Devamı...]

 
Simge Durumuna Getir
Mevzuat
KAT MÜLKİYETİ KANUNU Kanun Numarası: 634 Kabul Tarihi: 23/06/1965 Yayımladığı Resmi Gazete Tarihi:...
KAT MÜLKİYETİ KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN Kanun Numarası : 5711 Kanun Kabul Tari...
Bayındırlık ve İskan Bakanlığından: (25.8.1988/19910 sayılı R.G.) 3194 SAYILI İMAR KANUNUNA GÖRE DÜZ...
Simge Durumuna Getir
Haber ve Duyurular

25

Kat Maliklerimizin Dikkatine,

Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak tanımladığı COVID-19 (Koronavirüs) salgını ile ilgili olarak, devletimizin aldığı tedbirler paralelinde, Ada Yönetimi olarak ortak alanlarda, sosyal tesislerde, özellikle kapalı alanlarda, geçiş yollarında, kapı kollarında, kapı zili, intercom, asansör kapı ve kabinlerinde gerekli hijyenin sağlanması amacı ile görevli personelimizce günde en az bir kez uygun temizlik yapılmaktadır. Bu hassas süreci mümkün olabilecek en az zararla atlatabilmek için tüm site sakinlerimizin üzerine düşen vazifeyi, sorumluluk bilinciyle yerine getirmesini, dikkatli ve duyarlı davranmasını umuyoruz. Bu çerçevede, hizmetlerin aksatılmadan yürütülebilmesi için aidat ödemelerinin aksatılmadan zamanında yapılması büyük önem arzetmektedir. Dünyamızı etkisi altına alan salgının bir an önce sonlanması temennisiyle sağlık dolu günler diliyoruz.

17468 Ada Yönetimi Kurumsal Web Sitemiz www.eryaman17468.com adresimizdeki Online Hizmet Merkezinden kat maliklerimiz aidat borçlarını takip ederek kısmi ödeme yapmaksızın tam aidat borç tutarını aşağıdaki ödeme yöntemleriyle yatırabilirler.

Akbank Banka Hesabınız Yoksa

Eğer Akbank hesabınız yoksa, herhangi bir Akbank şubesinden (sadece şube içerisinde bulunan) sıra beklemeden yeni nesil Gişe Ekstra cihazlarından;

 1. Kartsız işlemler menüsünü seçin,
 2. Sırayla Ödemeler sonra Fatura/Firma/Kurum Ödemeleri sonra Kurum Ödemeleri sonra Aidat Ödemeleri sonra da Site menüsüne girin,
 3. Gelen ekrandaki Kurum listesinde Eryaman 2.Etp 17468 Ada'yı bulup hemen yan tarafındaki dört haneli kurum kodunu tuşlayın ve Onay'ı seçin,
 4. Sicil numaranızı 68____ ile başlayan alana girin ve kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Başka Bir Bankada Hesabınız Varsa

Bir bankada hesabınız var, ancak Akbank hesabınız yoksa herhangi bir Akbank şubesinden başvurunuzu yaparak; Aidat ödemesi için hesap açtırmak istediğinizi belirtip, hesap işletim ücreti olmayan banka hesabınızı açtırabilirsiniz. Eğer isterseniz açtıracağınız bu hesabınızın internet bankacılığına da açılmasını talep ederek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra, her ay düzenli olarak Akbank hesabınıza aidat tutarını (eft ile) yatırmanız gerekir. Eğer aidat ödemeniz için otomatik ödeme talimatı vermemişseniz (hesap işletim ücreti alınabilir) internet bankacılığı ile mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan aidat ödemenizi her ayın son gününe kadar aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verebilmek için 17468 Ada Yönetimi Referans Numaramız 7000469 ve Sicil Numaranızı belirtmeniz yeterlidir.

Akbank Hesabınız Varsa ve İnternet Bankacılığına Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa bilgisayarınızdan;

 1. Akbank internet bankacılığına giriş yapın,
 2. Menüden Ödemeler sonra Kurum sonra da Site - Oda ve Borsa Aidatları'nı tıklayın,
 3. Gelen ekranın sağ kısmındaki Ödeme düğmesini tıklayın,
 4. Gelen ekranda firma adını yazarak arayın kısmına 17468 yazın ve yönetiminizi seçin,
 5. Sicil numaranızı 68____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Akbank Hesabınız Varsa ve Cepten Mobil Bankacılığa Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa cep telefonunuzdan;

 1. Akbank cepten mobil bankacılığına giriş yapın,
 2. Ana ekrandaki Ödeme yap düğmesine basın,
 3. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Kurum ödemeleri'ni seçin,
 4. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Site aidatı ödemeleri'ni seçin,
 5. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Eryaman 2.Etap 17468 Ada Yönetimi'ni seçin,
 6. Sicil numaranızı 68____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

UYARILAR

 • Burada belirtilen ödeme yöntemleri haricinde başka bir banka hesabına veya herhangi bir kişiye nakit veya bankadan ödeme yapmayınız.
 • İcra takibiniz mevcutsa ödemeyi e-Devlet şifrenizle www.turkiye.gov.tr adresinden girerek sorgulayıp ilgili icra dairesine ödemenizi yapınız. Avukatlık borcunuzu ise avukatın vereceği banka hesabına yapınız.
 • Yönetim hizmetlerinin düzgün ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için aidatların süresi içerisinde ödenmesine dikkat ediniz.
 • Aidat bedelleri her ayın ilk gününden son gününe kadar ödenmelidir.
 • Her ayın son gününe kadar aidat bedellerini ödeyemeyen kat maliklerine K.M.K’nun 20.maddesi gereği aylık %5 gecikme tazminatı uygulanmaktadır.
 • Her ayın ilk haftası sonrası iki aylık aidat borcu olan kat malikleri hakkında icra takibi işlemi tebligat yapılmaksızın başlatılmaktadır.
 • 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri gereğince; kat malikleri, tebligat adreslerindeki değişikliği yönetime bildirmekle yükümlüdür. Aksi halde kat malikinin yönetimdeki mevcut adresine yapılan tebligat kat malikinin kendisine yapılmış sayılmaktadır.

 

Bu haber toplam 1207 kişi tarafından okunmuştur.
İşlem: E-posta | Permalink

Simge Durumuna Getir
İletişim
17468 Ada Yönetimi

Şehit Osman Avcı Mah. Selçuklular Cad.
56.Sok. Simge Apt. No:10
Eryaman / Ankara

Tel./Faks:  (312) 280 46 69
www.eryaman17468.com


Ziyaretçi Sayacı
* 01/08/2010 *
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Duyurular   |   Mevzuat   |   Fotoğraflar   |   İletişim   |   Online Hizmet Merkezi
YönetimNetTelif hakkı 2023 Eryaman 2. Etap 17468 Ada Yönetimi