25 Mayıs 2022 Çarşamba

17

Blok Çatılarının Onarımları


Blok Çatılarının Onarımları   Yağmurlu havalara hazırlık kapsamında bloklarımızda çatı onarımları yaptırılarak eksiklikler giderilmiştir. Yapılan işlerle ilgili olarak fotoğrafların linkleri aşağıdadır. Ezgi Apartmanı 7 Nolu Dairenin Çatı Onarımı Tuğçe Apartmanı 8 Nolu Dairen...


[Devamı...]


22

Asansörlerin Halat ve Kasnak Revizyonu


Asansörlerin Halat ve Kasnak Revizyonu   Rüya Apt ve Simge Apt.Asansörlerinin eskiyen ve özelliğini kaybeden halatları ve kasnakları yetkili servis Omak firmasına değiştirilmiş ve emniyetli hale getirilmiştir.  

22

Kazan Dairesi Kalorifer Kazanları Bakımı


Kazan Dairesi Kalorifer Kazanları Bakımı   20 ve 21 Eylül 2021 tarihlerinde kışa hazırlık kapsamında yetkili servis olan Doğsan firmasına kazan dairesi kalorifer kazanları bakımı yaptırılarak eksiklikler giderilmiştir.  

13

2021-2022 DÖNEMİ BÜTÇE ve AİDATLAR


2021-2022 DÖNEMİ BÜTÇE ve AİDATLAR   SAYIN KAT MALİKİ, 2020 yılı Mayıs ve Haziran aylarında yapılması gereken blok ve ada yönetici ve denetici seçimleri Pandemi nedeniyle yapılamamıştır. Bu nedenle 12 Nisan 2021 günü Ada Temsilciler Kurulu, Yönetim ve Denetim kurulumuzun yetki süresini 30 Hazira...


[Devamı...]


25

KORONAVİRÜS VE AİDAT ÖDEMELERİ


KORONAVİRÜS VE AİDAT ÖDEMELERİ Kat Maliklerimizin Dikkatine, Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak tanımladığı COVID-19 (Koronavirüs) salgını ile ilgili olarak, devletimizin aldığı tedbirler paralelinde, Ada Yönetimi olarak ortak alanlarda, sosyal tesislerde, özellikle kapalı alanlarda...


[Devamı...]

 
Simge Durumuna Getir
Mevzuat
KAT MÜLKİYETİ KANUNU Kanun Numarası: 634 Kabul Tarihi: 23/06/1965 Yayımladığı Resmi Gazete Tarihi:...
KAT MÜLKİYETİ KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN Kanun Numarası : 5711 Kanun Kabul Tari...
Bayındırlık ve İskan Bakanlığından: (25.8.1988/19910 sayılı R.G.) 3194 SAYILI İMAR KANUNUNA GÖRE DÜZ...
Simge Durumuna Getir
Haber ve Duyurular

25

Kat Maliklerimizin Dikkatine,

Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak tanımladığı COVID-19 (Koronavirüs) salgını ile ilgili olarak, devletimizin aldığı tedbirler paralelinde, Ada Yönetimi olarak ortak alanlarda, sosyal tesislerde, özellikle kapalı alanlarda, geçiş yollarında, kapı kollarında, kapı zili, intercom, asansör kapı ve kabinlerinde gerekli hijyenin sağlanması amacı ile görevli personelimizce günde en az bir kez uygun temizlik yapılmaktadır. Bu hassas süreci mümkün olabilecek en az zararla atlatabilmek için tüm site sakinlerimizin üzerine düşen vazifeyi, sorumluluk bilinciyle yerine getirmesini, dikkatli ve duyarlı davranmasını umuyoruz. Bu çerçevede, hizmetlerin aksatılmadan yürütülebilmesi için aidat ödemelerinin aksatılmadan zamanında yapılması büyük önem arzetmektedir. Dünyamızı etkisi altına alan salgının bir an önce sonlanması temennisiyle sağlık dolu günler diliyoruz.

17468 Ada Yönetimi Kurumsal Web Sitemiz www.eryaman17468.com adresimizdeki Online Hizmet Merkezinden kat maliklerimiz aidat borçlarını takip ederek kısmi ödeme yapmaksızın tam aidat borç tutarını aşağıdaki ödeme yöntemleriyle yatırabilirler.

Akbank Banka Hesabınız Yoksa

Eğer Akbank hesabınız yoksa, herhangi bir Akbank şubesinden (sadece şube içerisinde bulunan) sıra beklemeden yeni nesil Gişe Ekstra cihazlarından;

 1. Kartsız işlemler menüsünü seçin,
 2. Sırayla Ödemeler sonra Fatura/Firma/Kurum Ödemeleri sonra Kurum Ödemeleri sonra Aidat Ödemeleri sonra da Site menüsüne girin,
 3. Gelen ekrandaki Kurum listesinde Eryaman 2.Etp 17468 Ada'yı bulup hemen yan tarafındaki dört haneli kurum kodunu tuşlayın ve Onay'ı seçin,
 4. Sicil numaranızı 68____ ile başlayan alana girin ve kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Başka Bir Bankada Hesabınız Varsa

Bir bankada hesabınız var, ancak Akbank hesabınız yoksa herhangi bir Akbank şubesinden başvurunuzu yaparak; Aidat ödemesi için hesap açtırmak istediğinizi belirtip, hesap işletim ücreti olmayan banka hesabınızı açtırabilirsiniz. Eğer isterseniz açtıracağınız bu hesabınızın internet bankacılığına da açılmasını talep ederek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra, her ay düzenli olarak Akbank hesabınıza aidat tutarını (eft ile) yatırmanız gerekir. Eğer aidat ödemeniz için otomatik ödeme talimatı vermemişseniz (hesap işletim ücreti alınabilir) internet bankacılığı ile mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan aidat ödemenizi her ayın son gününe kadar aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verebilmek için 17468 Ada Yönetimi Referans Numaramız 7000469 ve Sicil Numaranızı belirtmeniz yeterlidir.

Akbank Hesabınız Varsa ve İnternet Bankacılığına Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa bilgisayarınızdan;

 1. Akbank internet bankacılığına giriş yapın,
 2. Menüden Ödemeler sonra Kurum sonra da Site - Oda ve Borsa Aidatları'nı tıklayın,
 3. Gelen ekranın sağ kısmındaki Ödeme düğmesini tıklayın,
 4. Gelen ekranda firma adını yazarak arayın kısmına 17468 yazın ve yönetiminizi seçin,
 5. Sicil numaranızı 68____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Akbank Hesabınız Varsa ve Cepten Mobil Bankacılığa Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa cep telefonunuzdan;

 1. Akbank cepten mobil bankacılığına giriş yapın,
 2. Ana ekrandaki Ödeme yap düğmesine basın,
 3. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Kurum ödemeleri'ni seçin,
 4. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Site aidatı ödemeleri'ni seçin,
 5. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Eryaman 2.Etap 17468 Ada Yönetimi'ni seçin,
 6. Sicil numaranızı 68____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

UYARILAR

 • Burada belirtilen ödeme yöntemleri haricinde başka bir banka hesabına veya herhangi bir kişiye nakit veya bankadan ödeme yapmayınız.
 • İcra takibiniz mevcutsa ödemeyi e-Devlet şifrenizle www.turkiye.gov.tr adresinden girerek sorgulayıp ilgili icra dairesine ödemenizi yapınız. Avukatlık borcunuzu ise avukatın vereceği banka hesabına yapınız.
 • Yönetim hizmetlerinin düzgün ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için aidatların süresi içerisinde ödenmesine dikkat ediniz.
 • Aidat bedelleri her ayın ilk gününden son gününe kadar ödenmelidir.
 • Her ayın son gününe kadar aidat bedellerini ödeyemeyen kat maliklerine K.M.K’nun 20.maddesi gereği aylık %5 gecikme tazminatı uygulanmaktadır.
 • Her ayın ilk haftası sonrası iki aylık aidat borcu olan kat malikleri hakkında icra takibi işlemi tebligat yapılmaksızın başlatılmaktadır.
 • 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri gereğince; kat malikleri, tebligat adreslerindeki değişikliği yönetime bildirmekle yükümlüdür. Aksi halde kat malikinin yönetimdeki mevcut adresine yapılan tebligat kat malikinin kendisine yapılmış sayılmaktadır.

 

Bu haber toplam 1032 kişi tarafından okunmuştur.
İşlem: E-posta | Permalink

Simge Durumuna Getir
İletişim
17468 Ada Yönetimi

Şehit Osman Avcı Mah. Selçuklular Cad.
56.Sok. Simge Apt. No:10
Eryaman / Ankara

Tel./Faks:  (312) 280 46 69
www.eryaman17468.com


Ziyaretçi Sayacı
* 01/08/2010 *
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Aidatlar   |   Duyurular   |   Mevzuat   |   Fotoğraflar   |   İletişim   |   Online Hizmet Merkezi
YönetimNetTelif hakkı 2022 Eryaman 2. Etap 17468 Ada Yönetimi